Contact
Van Vollenhovenkade 17
2313 GG Leiden
071-5141777
 

                   Het Team van de Lorentzschool:

                                                  

                                                              (^klik^)

Directie

 directeur

  Tamme Wiegersma       

 directeur@lorentzschool.nl

 adjunct directeur 

 organisatie & onderwijs

 aanspreekpunt groep 5-8 

  Richard van den Berg 

 richard.vandenberg@lorentzschool.nl

 adjunct directeur 

 personeel & formatie

 aanspreekpunt groep 1-4 

  Helen Berendsen

 helen.berendsen@lorentzschool.nl
     

Onderbouw

groep groen juf Virgin (Karsiman) meester Hendrik (Teerink)
groep zilver juf Anne (van der Neut) juf Petra (Willems) juf Eva (Verheij)
groep paars juf Christel (Langenhoff) juf Marielle (Bais)
groep goud juf Leny (van Muijden) juf Els (Mazurel) 
groep roze juf Lida (Stuifzand) juf Esther (Hoogendoorn)
groep geel juf Paula (Combee) juf Anita (Eekhof)
groep wit

juf Pia (de Vries) juf Maudy (Romme)          

groep oranje juf Lies (Lantinga) juf Roos (van der Pennen)
groep blauw juf Els (Mazurel) juf Marianne (de Groot)
groep limoen
juf Charlotte (Martijn)
 groep regenboog 1/2  

 

Middenbouw

groep 3A juf Marina (de Boer) juf Yanthe (Bosman)
groep 3B juf Deborah (van der Sluijs) juf Maudy (Romme)
groep 3C juf Birgit (Leenen) juf Annemieke (Wesseling)
groep 3D juf Arni (Zakrajsek) juf Eva (Verweij) Meester Edwin (Boogaard)
groep 3E juf Mandy (Driessen) meeste Raymond (Schijf)
groep 4A juf Nathalie (van der Most) juf Marjan (Driessen)
groep 4B juf Caroline (Otto) juf Alda (Klijn)
groep 4C juf Marleen (Valk) juf Alies (Verheul)
groep 4D juf Hanne (Bulk) juf (Marjo (Dijkhuis)
groep 5A juf Anne-Margreet (Matsuura) meester Holger (Tlomaczewski)
groep 5B juf Heleen (Bosscher) juf Eva (Verweij)
groep 5C juf Marianne (Van Hespen) meester Holger (Tlomaczewski)
groep 5D juf Margot (van der Vegte) Juf Eva (Verheij)
   

 

Bovenbouw

groep 6A juf Janneke (Combee) juf Marian (Tijssen)
groep 6B juf Chantal (Swinkels)
groep 6C juf Caroline (de Boer)

groep 6D

groep 6E 

juf Maggy (Busgchens) Juf Yvonne (van der Niet)

juf Ayten (Tank) juf Mirjam (Groeneweg)

groep 7A juf Minousche (Hoogendijk)
groep 7B juf Sharon (Groeneveld) juf Alies (Verheul)
groep 7C juf Cindy (Ginjaar) juf Eva (van Winden)
groep 7D
juf Stephanie (du Prie) juf Gerdien (Pakkert)
groep 8A meester Raymond (Schijf) juf Maggy (Busgchens)
groep 8B juf Irene (Tegelaar) juf Marian (Tijssen)
groep 8C meester Mario (van der Mee) meester Edwin (Boogaard)
groep 8D meester Michiel (Abspoel)

Overig personeel

Administratie Karin Jongeneel  
   
Onderwijsassistent Cissy Bonnet 
Conciërge Harry Hoogendijk 
Conciërge Sarina van der Bent
Conciërge / Beheerder Jurgen Dickhoff  
ICT-coördinator Hendrik Teerink 
Vakleerkracht bewegingsonderwijs Kees Bakker 
Intern begeleider Ad van den Brand 
Intern begeleider Christine Weisfelt 
Remedial teacher Ton Middelweerd 
Remedial teacher Dagmar Candido 
Remedial teacher Yvon van Duuren 
   
   
Logopediste Carla Visser
Godsdienst leerkracht Sandra de Ruiter